Nagy arányú vereséggel intett búcsút a Magyar Kupának a Dunaújváros

A megyei I. osztályban szereplő Dunaújváros az NB III-as Karcagot fogadta a Magyar Kupa 3. fordulójában.

Varga Attila csapata gyakorlatilag átgázolt a hazaiakon, Székely góljával már az 5. percben megszerezték a vezetést, a félidei eredményt pedig a 22. percben Györgye állította be. Az 50. percben Székely megszerezte második gólját is, a 78. percben pedig Nagy Zsolt növelte tovább a karcagi előnyt. A végére teljesen szétnyílt a Dunaújváros, Constantinescu és Hornyák Marcell is betalált, így hatgólos győzelemmel lépett tovább a Karcag a következő körbe.

Dunaújváros 0-6 Karcag (Székely 5′, 50′, Györgye 22′, Nagy 78′, Constantinescu 80′, Hornyák 90′)

kép: DUOL

Dunaújváros: Bolla – Hegedűs K. (Kiss B. az 53. p.), Horváth M., Ferenczy, Király B., Vagyóczki (Gál B. a 65. p.), Dorogi R., Bata, Szepessy R., Tapiska (Káveczki a 85. p.), Godslove (Tihanyi a 85. p.). Vezetőedző: Gróf András.

Karcag: Fedinisinec – Győri (Hornyák a 73. p.), Szabó, Caba (Fábián a 65. p.), Szakács (Nagy Zs. a 60. p.), Sághy (Bernáth a 60. p.), Vogyicska, Székely D. (Constantinescu a 60. p.), Talpalló, Maruscsák, Györgye. Vezetőedző: Varga Attila.