Két duplázó, győzelemmel debütált Kovács Gábor a Honvéd II. kispadján: VIDEÓ

A Honvéd II. az újonc Tiszaföldvárt fogadta az NB III Dél-Keleti csoportjának 3. fordulójában. A kispadon debütált Kovács Gábor és asszisztense, a májusban visszavonuló Ivan Lovric, miután Laczkó Zsolt átvette a felnőttcsapat irányítását Kispesten.

Jól kezdtek a hazaiak, hiszen már a 2. percben megszerezték a vezetést Pintér Máté szabadrúgásával. Ezután Krajcsovics Ábel egyéni alakításai következtek: a 21. és a 35. percben is értékesítette ziccerét, ezzel már hárommal vezettek a kispestiek. A második félidőben mindkét csapat több helyzetet is elpuskázott, de a 61. percben Bidzilya góljával szépített a Tiszaföldvár. A 84. percben Pintér Máté újabb nagy gólt szerzett: két szép csellel csapta be védőit, majd 17 méterről, laposan a bal alsóba lőtt, beállítva a végeredményt.

Honvéd II. 4-1 Tiszaföldvár (Pintér 2′, 84′, Krajcsovics 21′, 35′, ill.: Bidzilya 61′)

Honvéd: Papp L. – Bakó, Gincsai (Szabó Á., 64.), Sebe, Kocsis G., Menyhárt (Kalocsány, 84.), Polák, Somogyi (Gáspár, a szünetben), Hetyei (Kenéz K., a szünetben), Pintér M., Krajcsovics (Benkő, 55.).
Vezetőedző: Kovács Gábor

Tiszaföldvár: Krnács – Háda, Borgulya, Bidzilya (Fődi 67.), Antman – Ruzsa (Babolek 67.), Kálmán Sz., Lestyán – Oláh Á. (Sági, a szünetben), Bojtos, Fehér L. (Bánki-Horváth G., a szünetben). Edző: Erős Károly.