A Vasas II. nyerte a Dél-Keleti csoport fővárosi rangadóját

Az NB III. Dél-Keleti csoportjának 16. fordulójában előrehozott mérkőzésen a Vasas II. a Honvéd II. csapatát fogadta.

Az első lehetőség a kispestieké volt, a 3. percben Benkő lőtt 17 méterről, de Molnár Zsombor fogta a lövését. A 8. percben viszont a hazaiak szereztek vezetést, Molnár Csaba lépett ki ziccerben, lövésébe még ugyan Gincsai beleért, de menteni nem tudott, így a Vasas II. szerezte meg a vezetést. A kispestiek nyomtak a folytatásban, Kenéz ziccerénél Molnárnak kellett nagy bravúrt bemutatnia. A 27. percben megduplázták előnyüket a hazaiak, Szabó Benjámin a hosszú oldalon lőtt egy bal oldali szöglet után a kapuba (2-0).

A második félidőben többször próbálkozott a Vasas II., igaz, csak a 65. percben találták el a kaput, ekkor Gyetvánnak kellett védenie. A 70. percben szépítettek a kispestiek, Polák beadását Hetyei lőtte estében a kapuba (2-1). Nagy helyzet a folytatásban nem alakult ki, így a Vasas II. a 3. helyre lépett előre a tabellán.

kép: Vasas FC

Vasas II. 2-1 Honvéd II. (2-0) gól: Molnár Cs. 8′, Szabó B. 27′, ill.: Hetyei 70′

Vasas FC II.: Molnár Zs. (Ménesi 83.) – Girsik, Puskás, Feledy, Szabó B. – Farkas J. (Boros 73.), Farkas B., Molnár Cs. (Kalmár 73.), Hős (Forgó 62.) – Barkóczi (Ottucsák 83.), Rideg
Budapest Honvéd FC II.: Gyetván – Szabó Á. (Sebe 46.), Nagy Z. (Polák 59.), Gincsai, Pintér – Szamosi, Átrok, Kocsis – Kenéz (Hancz 59.), Hetyei, Benkő (Menyhárt 46.)