A hajrában úszott el a szombathelyi győzelem Budaörsön

A Budaörs a Haladást fogadta az NB III Észak-Nyugati csoportjának 5. fordulójában.

A HVSE a 34. percben büntetőhöz jutott, amelyet Ferencz Zoltán értékesített. A szombathelyi játékos a második félidő elején ismét beköszönt, megduplázva ezzel a vendégek előnyét. Noha Balajti Ádám szépített, a 60. percben Horváth Márk fejesével ismét kettővel ment a Haladás. A Budaörs a rendes játékidő vége előtt jött vissza a meccsbe Tóth György góljával és a hosszabbításban egy védelmi hibának köszönhetően a 95. percben Lami Bálint góljával kiegyenlítették az állást (3-3).

Budaörs 3-3 Haladás VSE (Balajti 58', Tóth Gy. 88', Lami 90+5', ill.: Ferencz 34', 48', Horváth 60')

kép: Budaörs SC

Budaörs: Schrenck, Petneházi (Jász 69'), Szamosi (Molnár 69'), Gál, Szécsi, Váradi (Tóth 46'), Fekete, Szedlár, Schmidtka (Lami 91'), Sajbán, Balajti (Jármai 87')

Haladás VSE: Horváth A.  – Horváth M., Varga Cs., Vígh P. – Czuczi P., Jancsó A. (Hende M. 77'), Szakály A., Tóth M. (Horváth A. 60') –  Árvay D. (Likerecz B. 60'),  Fehér D. (Fábián B. 77'), Ferencz Z. (Szenczi B. 66')