8-0 után 6-0: ismét gólzáporos meccsen nyert a Szeged

A Martfű elleni 8-0-s siker után a szintén NB III-as Hódmezővásárhely csapatát fogadta a Szeged felkészülési mérkőzésen.

A 15. percben Sarr harcolt ki tizenegyest, amelyet Haris váltott gólra (1-0). Nem sokkal később a próbajátékon szereplő Takács-Földes Olivér labdáját Borvető juttatta a kapuba (2-0). Borvető ezután fejjel is betalált (3-0).

A második félidőt is góllal kezdte a Szeged, Takács-Földes Olivér 10 méterről lőtt a bal alsóba (4-0). A másik próbajátékos, Pruska Dániel egy bal oldali beadás után szerezte az ötödik szegedi gólt (5-0). A végeredményt Gera Norbert állította be, miután egy szabadrúgás után fejelt a vásárhelyi kapuba (6-0).

kép: Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Szeged 6-0 Hódmezővásárhely (Haris, Borvető, Borvető, Takács-Földes, Pruska, Gera)

Szeged-Csanád GA: Onódi – Könczey, Horváth M., Lestyán, Tóth B., Haris, Gajdos, Papp Á., Pataki, Sarr, Borvető. Csere: Molnár-Farkas – Gera N., Sándor M., Márkvárt, Magyar, Varga, Óvári, Takács-Földes, Pruska. Vezetőedző: Michael Boris.
Hódmezővásárhelyi FC: Vaits – Orosz, Dóra D., Molnár B., Zámbori, Török, Hegedűs, Sipos G., Mahler, Pleszkán, Gréczi. Csere: Hegyes, Sipos Z., Gera Z., Herczeg, Hajduk. Vezetőedző: Borbás Zsolt.