Ötgólos meccsen nyert a Kisvárda Kazincbarcikán

Kolorcity Kazincbarcika – Kisvárda Master Good 2–3 (2–1)

Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 100 néző, v.: Nagy L.

KAZINCBARCIKA: Bánhegyi B. (Fadgyas, a szünetben) – Csatári, Bacsa B., Szujó, Süttő, Lucas, Varga J., Kártik, Szabó M., Herjeczki (Pintér Á., a szünetben), Pethő. További cserék: Ternován, Demeter M., Fejes Á., Szamosi Á., Polgár, Katona

KISVÁRDA: Hrabina (Popovics, 70.) – Cipetic, Lippai (Körmendi, a szünetben), Jovicic (R. Stefan, 62.), Széles – Osztrovka (N. Ponomarenko, a szünetben), Soltész I. (Szőr, 62.) – Szpaszics, Molnár G. (Soltész D., a szünetben), Camaj (Bíró B., 62.) – Mesanovic

Gólszerző: Camaj (0–1) a 15., Csatári (1–1) a 20., Pethő (2–1) a 43., R. Stefan (2–2) a 64., Mesanovic (2–3) a 88. percben.

Feczkó Tamás: A mérkőzés első huszonöt perce nagyon jól nézett ki, a gól mellett voltak olyan kapusra vezetett ziccereink, amelyekből növelni kellett volna az előnyünket. Ha frissebb a csapat, ezeket a helyzeteket bizonyára gólra váltjuk. Jó volt látni, hogy többször is az ellenfél védelme mögé tudtunk kerülni, miként annak is örülök, hogy akik a második félidőben beszálltak, hozzá tudtak tenni a csapat játékához, az ő bevetésükkel tényleg megváltozott a játék képe. Pozitív, hogy minden poszton van vetélytársa mindenkinek, mert csak így lehet eredményesen dolgozni, senki sem kényelmesedhet el, mert nem megfelelő teljesítmény esetén máris a posztriválisa kaphat bizalmat.