Csábi József: „A győzelem jót tesz mentálisan a fiúknak” – Budafoki MTE – Kolorcity Kazincbarcika Sport Club 0-1 (0-0)

Budafoki MTE – Kolorcity Kazincbarcika Sport Club 0-1 (0-0)

Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont

Budafok: Horváth A. – Biró, Lorentz, Fótyik, Kalmár, Oláh, Csonka, Németh M., Vasvári, Elek B., Horváth O.

Cserék: Gundel-Takács, Fekete M., Horgosi, Nándori, Zsóri, Szerető, Merényi, Kovács D. Vezetőedző: Erős Gábor

Kolorcity Kazincbarcika Sport Club: Megyeri – Székely, Papp, Heil, Dobozi, Kotula, Pekár, Kártik, Csatári, Pinte, Gante.

Cserék: Csernely, Szekszárdi M., Szekszárdi T., Süttő, Csilus T., Szabó B., Ternován, Pethő, Vincze D. Vezetőedző: Csábi József

59. perc: Pinte bal oldalról élesen belőtt lövése a kapu belső lécéről pattan ki a mezőnybe, gól! 0-1

Csábi József, a Kazincbarcika vezetőedzője: Az első húsz percben nem találtuk a ritmust, elkéstünk szinte minden egyes párharcban. Talán ez betudható annak, hogy kemény hete van a fiúknak. Próbáltam több játékpercet adni néhány játékosnak, ezáltal mások kicsit kevesebbet játszottak. Összességében jól teljesített a csapat, ennek ellenére továbbra is vallom, hogy nem az eredmény a legfontosabb a felkészülési mérkőzéseken, bár a győzelem jót tesz mentálisan a fiúknak. Gratulálok a srácoknak, egy nap pihenés után hétfőn folytatódik a kőkemény munka.”