
Bajnok lett a DVTK!!!

Nyíregyháza – DVTK keleti rangadóval zárult múlthét vasárnap délután a labdarúgó OTP Bank Liga NB1 31. fordulója. A két csapat harmadik alkalommal találkozott egymással az idei szezonban, az első csörtét még a miskolciak nyerték, míg [tovább]
Győzelme esetén vasárnap mindenképpen bajnoki címet ünnepelhet a DVTK, sőt amennyiben számára kedvezően alakul az MTK – Ajka mérkőzés végeredménye (nem nyernek a kék-fehérek), akár már a meccs megkezdését megelőzően is aranyérmes lehet. Kuznyecov Szergej [tovább]
Horváth Dávid, az MTK – DVTK mérkőzés kapcsán elmondta, hogy más úton indult el a két csapat. Az MTK a magyar fiatalokban, a saját nevelésű játékosokban bízik, a diósgyőriek pedig más szempontok alapján építik fel [tovább]
Copyright © hunfoci.hu
A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ
A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.