
Bajnok lett a DVTK!!!

A régi katonanóta jut eszembe: „Most jó lenni katonának”, hát nem is tudom, nekem egyáltalán nem volt jó katonának lenni. A Diósgyőrben vszont nagyszerű focizni mostanság, az élvonalba frissen feljutott csapat labdarúgóinak minden a rendelkezésére [tovább]
Fehérvár FC – Diósgyőri VTK 4-0 (2-0) Székesfehérvár, Sóstói Stadion, 3111 néző. Játékvezető: BOGNÁR Tamás (SZALAI Balázs, SZÉCSÉNYI István).Fehérvár: TÓTH Balázs – BESE Barnabás, CSONGVAI Áron, Nikola SERAFIMOV, GERGÉNYI Bence, SCHÖN Szabolcs – Tobias CHRISTENSEN, Deybi FLORES, KATONA Mátyás [tovább]
Borsodi rangadóval vette kezdetét pénteken késő délután a labdarúgó Fizz Liga NB1 26. fordulójának programja, ahol két kieső helyen tanyázó csapat, a Diósgyőr és a Kazincbarcika találkozott egymással. A miskolciak a legutóbbi fordulóban döntetlenre végeztek [tovább]
Copyright © hunfoci.hu
A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ
A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.