
Bajnok lett a DVTK!!!

Látványos fordítást hozott a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának első vasárnapi mérkőzése: a Debreceni VSC kétgólos hátrányból felállva 3–2-re legyőzte a vendég Diósgyőri VTK együttesét a Nagyerdei Stadionban. Fotó: DVSC (Debreceni Vasutas Sport Club) Fizz [tovább]
Videó: https://www.youtube.com/@minaponline8477
Fehérvár – Diósgyőr mérkőzéssel folytatódott múlthét vasárnap kora délután a labdarúgó OTP Bank Liga NB1 24. fordulójának programja. A székesfehérvári egylet a legutóbbi fordulóban döntetlenre végzett a Kecskemét otthonában, míg a DVTK hazai környezetben szenvedett [tovább]
Copyright © hunfoci.hu
A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ
A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.