A Fehérvár elvesztette a BVSC elleni edzőmérkőzést

A válogatott szünet alatt a Fehérvár a BVSC-t fogadta edzőmérkőzésen.

kép: Fehérvár FC

Az első lehetőségre 18 percet kellett várni, Stefanelli mellé lőtte a ziccert. A BVSC ezután valósággal átgázolt a Fehérváron, a 22. percben Batai használt ki egy hibát, a 41. percben Kocsis Bence tekert a jobb felsőbe, két perccel később Pekár már a harmadik zuglói gólt szerezte, így a félidőben 0-3 volt az állás.

A 77. percben szépített a Fehérvár, Holender beadását Babos Bence fejelte a kapuba. A 81. percben Holender újabb gólpasszt adott, Kovács Mátyás helyezett ezúttal a BVSC kapujába, de az egyenlítés már nem jött össze Pető Tamás gárdájának.

kép: BVSC-Zugló

Fehérvár FC 2-3 BVSC-Zugló (0-3) gól: Babos 78′, Kovács M. 81′, ill.: Batai 22′, Kocsis B. 41′, Pekár 43′

Fehérvár: Nagy Gergely – Simut Mario, Huszti András, Spandler Csaba (Kasper Larsen 46′), Ivan Milicevic (Holender Filip 46′) – Csongvai Áron (Kalmár Zsolt 46′) – Katona Mátyás, Kovács Bence (Szabó Bálint 46′), Kovács Mátyás, Pető Milán (Babos Bence 46′) – Nicolas Stefanelli (Tóth Tamás Vid 46′)

BVSC-Zugló: Megyeri Gábor – Hesz Olivér, Szilágyi Máté, Pekár László, Székely Krisztián, Benkő-Bíró Norbert, Király Ákos, David Nwachukwu, Mucsányi Miron, Batai Tamás, Kocsis Bence