Nehezen indult az FTC számára az ETO elleni meccs. Az első félidőben teljesen kiegyensúlyozott volt a párharc, sőt a győrieknek volt valamennyivel több helyzete. A 46. percben vezetést szereztek a budapesti zöld-fehérek, a szünet után pedig már ellenfelük fölé nőttek, így harminchatodszor lettek magyar bajnokok.
Related Articles
Megérkezett az FTC a Bad Radkersburg-i edzőtáborba
A nyár folyamán lesz majd egy második edzőtábor is. A sok hiányzó miatt több utánpótláskorú játékos is a csapattal tarthatott Ausztriába. Sztanyiszlav Csercseszov: „Nincs messze a város Budapesttől, valamint a pálya is közel van a [tovább]
Robbie Keane a Nottingham – FTC EL-mérkőzés előtt: ,,Az agresszív támadó futball áll a legközelebb hozzám, de vezetőedzőként olykor rizikót is kell vállalnom”
Csütörtökön este zárul az Európa-Liga alapszakasza, ahol komoly feladat vár még a magyar bajnok Ferencváros csapatára. Robbie Keane együttese az angol Nottingham Forest otthonában lép pályára az EL-főtábla 8. fordulójában, amelynek komoly tétje van, hiszen [tovább]
Dejan Stankovic: ,,100 percen át fogunk harcolni a győzelemért”
Megtartotta szokásos mérkőzés előtti sajtótájékoztatóját a Ferencváros együttese a holnap esti Európa Konferencia-Liga rájátszásának visszavágója előtt, ahol a görög Olympiakosszal fognak összecsapni a Groupama Arénában. A Fradi kipihenhette magát a múlt heti Athénban elszenvedett 1-0-ás [tovább]