Négy gólt kapott Dunaszerdahelyen az ETO

Zárt kapus edzőmeccset játszott az ETO FC Győr szombaton Dunaszerdahelyen.

Noha Kasa fejesével az ETO szerzett vezetést, a DAC Ramadan lapos lövésével egyenlített és még az első félidőben Mendez góljával fordított. A második félidőben Trusa duplázott, beállítva a 4-1-es végeredményt.

Dunaszerdahely 4-1 ETO FC Győr (Ramadan 24', Mendez 42', Trusa 62', 73', ill.: Kasa 5')

DAC: Filipe - Csinger (35. Marić-Bjekić), Kačaraba (46. Kachút), Ortiz (46. Modesto) - Bősze, Bajo (83. Balogh), Mendez (76. Beugre) - Tuboly, Ramadan (76. Pliushch) - Bernát (76. Szendrei) - Trusa (76. Barišić). Edző: Xisco Muňoz.
ETO: Gyurákovics - Krpić, Kaša, Heitor - Vera, Samsidin (54. Gavrič), Vingler, Štefulj (79. Vianna) - Kröhn (72. Marku), Benbouali, Bánáti (54. Anton). Edző: Borbély Balázs.

kép: ETO FC Győr