Hat gól és debreceni győzelem a Békéscsaba ellen

A DVSC szombaton zárt kapus edzőmeccsen fogadta a Békéscsabát Pallagon.

A 13. percben büntetőhöz jutott a Debrecen, amit Bárány értékesített. Még az első félidőben egyenlített Vólent góljával a Békéscsaba, de Szuhodovszki a második félidő elején visszaszerezte a vezetést a hajdúságiaknak. Három percben belül egyenlített a Békéscsaba, Vólent Roland büntetőből volt eredményes. A 70. percben jött a harmadik tizenegyes a meccsen, ezt a DVSC kapta, Szuhodovszki pedig élt a lehetőséggel. A hajrában Shedrach is betalált, így 4-2-es debreceni győzelemmel ért véget a mérkőzés.

kép: DVSC

Debrecen 4-2 Békéscsaba (1-1) gól: Bárány 13′, Szuhodovszki 53′, 70′, Shedrach 90′, ill.: Vólent 36′, 56′

DVSC: Megyeri – Stojkovic, Kocsis G., Pellumbi, Ferenczi, Braga, Szuhodovszki, Senaga, Dzsudzsák, Domingues, Bárány. Cserék: Pálfi, Dreskovic, Sain, Shedrach, Lénárt, Silue, Szécsi, Polozhyi, Lagator. Vezetőedző: Máté Csaba.

Békéscsaba: Uram János, Csató Martin, Albert István, Fazekas Lóránt, Hodonicki Márk, Hursán György, Gyenti Kristóf, Mikló Roland, Pintér Norbert, Sármány Kristóf, Vólent Roland . Cserék: Tóth Patrik , Kovács Gergő, Maronyay Zalán Gábor, Kóródi Nándor, Szabó Bálint Hulicsár Máté, Szatmári István, Czékus Ádám Vezetőedző: Csató Sándor