Döntetlent játszott ukrán ellenfelével a Kecskemét

A Kecskeméti TE az ukrán Rukh Lviv ellen lépett pályára 2×60 perces meccsen Szlovéniában felkészülési mérkőzésen.

A 29. percben Zsótér szabadrúgásból veszélyeztetett, lövése azonban mellé szállt, majd Májer lövését védte a kapus, a kipattanót Szűcs fölé lőtte. A 39. percben mégis a Rukh szerzett vezetést, Krasnopir vette be Kersák kapuját. A Kecskemét még az első félidőben Pálinkás góljával egyenlített, majd a második félidő 11. percében Katona góljával a vezetést is átvette. A találkozó ezután kevesebb lehetőséget hozott, a 110. percben azonban Panchenko kiegyenlített, így 2-2-vel ért véget a találkozó.

A Kecskemétben visszatért Nagy Krisztián hosszú sérülése után, míg Varga, Banó-Szabó, Lukács, Derekas, Helmich, Zeke és Molnár kisebb problémák miatt hiányzott.

kép: KTE

Rukh Lviv 2-2 Kecskemét (Krasnopir 39', Panchenko 110', ill.: Pálinkás 45', Katona 56')

KTE: Kersák – Szűcs K., Szabó A., Belényesi, Katona, Kotula – Zsótér, Vágó, Kovács B. - Májer, Pálinkás.

Csere: Pálfi, Polyák, Papp M., Leoni, Nagy K., Nikitscher, Kovács K., Vattay, Meszhi