A szerb után a ciprusi ezüstérmest is legyőzte a Várda – Kisvárda – AEK Larnaca 2-1

KISVÁRDA: Kovács M. (Petkovics) – R. Stefan, Szőr, Lippai T. – Navrátil, Makowski, Körmendi, Alic – Czékus, Ilievszki, Szpaszics. A 75. perctől: Petkovics – D. Kovacic, Jovicic, Széles – Cipetic, Lucas, Ötvös, Vida K. – Szpaszics, Mesanovic, Camaj

LARNACA: Tumpasz – Katelarisz, Trikovszki, Ledes, Casas, Gama, Kaptoum (Kapszisz), Roberge, Andreou, Constanti, Ciorcisz. A 65. perctől: Tumpasz – Milicsevics, R. Lopes, Pons, F. Sanchez, Gyurcsó, Mamasz, Tomovics, Garcia Cabezali, Sol Ortiz, Faraj

Gól: Andreou (öngól, 9.), Szpaszics (57.), illetve Gyurcsó (72.)

Milos Kruscsics vezetőedző (Kisvárda): „Újabb mérkőzést nyertünk meg, és bár az edzőtáborokban játszott meccseken nem az eredmény az elsődleges cél, azért mindig jó nyerni. Elégedett vagyok, elsősorban azzal, hogy mindenkinek játéklehetőséget tudtunk adni. Ezúttal azok töltöttek a pályán kevesebb idő, akik az előző két itteni összecsapásunkon többet játszottak, és azt kell mondanom, hogy jól. Ők délelőtt nagyon kemény edzésen vettek részt, és ezúttal negyedórányi lehetőséghez jutottak. Összességében minden a tervek szerint alakult, még egy meccsünk van arra, hogy tovább csiszoljuk a csapatjátékunkat. Most az első félidőt is kontrolláltuk, jók voltunk támadásban. védekezésben és az átmenetekben egyaránt, de az is igaz, hogy a második félidő első negyedórájában teljesítettünk a legjobban, ekkor nagy önbizalommal futballoztunk, jól járattuk a labdát is.”