A második Újév – kezdődik a bajnoki évad

Nekünk, akik élünk-halunk a labdarúgásért kétszer van egy évben Újév. Egyszer a normális, január elsején, másodszor pedig amikor elkezdődik a bajnokság. Ilyenkor nem fogadunk meg semmit, csak kívánunk valamit. Elképzeljük, ahogy kedvenceink sorra verik az ellenfeleket, és elérik a hőn áhított célt (a bajnoki címet, vagy éppen a bennmaradást). A szurkoló, bár sokszor korhol és bosszankodik, de folyamatosan reménykedik.

Pénteken az MTK – Paks meccs nyitja meg a bajnoki évet, aztán szombaton további két-két mérkőzés lesz az élvonalban és a harmadosztályban is. Vasárnap pedig beindul a mérkőzésfolyam.

Újdonság, hogy az NB2 létszáma már 18, valamint az, hogy a harmadosztályban már négy csoport lesz (Észak-Keleti, Dél-Keleti, Észak-Nyugati, Dél-Nyugati) egyenként 16-16 csapattal.

Ezen a héten már bajnoki üzemmódra kapcsolunk.

Természetesen most is számíthattok a már megszokott és közkedvelt mérkőzésbeharangozókra, mellyel az Észak-Keleti csoportban Privigyei András, a Dél-Keleti csoportban Falusi Zoltán, az Észak-Nyugati csoportban Trunkó Kristóf, a Dél-Nyugatiban pedig Kereskai Péter jelentkezik majd. A másodosztályú meccseknél pedig Tóth Kristóf fogja az esélyeket latolgatni.

A nyár folyamán weboldalunk bővült a női labdarúgással, ahol mindkét osztály történéseiről, eseményeiről hírt adunk majd.

Oldalunkhoz szorosan kapcsolódik négy Facebook csoport (HUNFOCI, NB1 LABDARÚGÁS, HUNFOCI, NB2 LABDARÚGÁS, HUNFOCI, NB3 LABDARÚGÁS, HUNFOCI, NŐI LABDARÚGÁS, valamint egy Facebook oldal: https://www.facebook.com/hunfoci

Függetlenek vagyunk, alulról szerveződünk, a közösség támogatására, erejére támaszkodva. Ezúttal is köszönjük nektek a híreket, az információkat, valamint a nagy sikerű eredménykövetésben való részvételt!