Magyarország – Csehország 1-1 (barátságos mérkőzés)

MAGYARORSZÁG – CSEHORSZÁG 1-1 (0-0)

Budapest, Puskás Aréna, 55 000 néző. V: Pajac (horvát)
MAGYARORSZÁG: Dibusz – Lang, Orbán (Fiola, 60.), Szalai Attila – Nego (Kata, 84.), Kalmár (Nagy Ádám, a szünetben), Styles (Horváth Krisztofer, 72.), Kerkez – Sallai (Csoboth, 84.), Varga Barnabás, Szoboszlai.

Szövetségi kapitány: Marco Rossi

CSEHORSZÁG: Stanek – Zima, Brabec (Holes, 58.), Stronati – Masopust (Provod, 58.), Soucek, M. Sadílek (L. Sadílek, 83.), Zeleny – Jurecka (Cerny, 72.), Chytil (Lingr, 72.), Hlozek (Kuchta, 83.).

Szövetségi kapitány: Jaroslav Silhavy
Gólszerző: Sallai (52.), ill. Jurecka (63.)

11. perc: Majdnem megszerezzük a vezetést. Szoboszlai remek labdát ad Vargának, aki Sallait találja jó helyzetben. Sallai lövését Stanek bravúrral védi. Gyönyörű támadás volt.

24. perc: Szoboszlai végezhet el szabadrúgást, nagyjából 21 méterről. A lövés a kapu felett hagyja el a játékteret.

35. perc: Szalai Attila lőtt kb. 30 méterről. A kapu jobb oldalába tartó erős lövést megint csak bravúrral védi a cseh kapus.

Több magyar helyzettel, de gól nélkül zárul az első félidő.

52. perc: Sallai góljával megszerezzük a vezetést!!! Kerkez adta be középre a labdát, amelyet Sallai hét méterről, kapásból a kapu jobb oldalába vágta. Magyarország – Csehország 1-0

63. perc: Egyenlítenek a csehek. Jurecka a gólszerző. A vendégek előreívelték a labdát, védelmi hibánkat követően Jureckanak már nem volt nehéz dolga, kb. 12 méterről az üres kapuba lőtt. Magyarország – Csehország 1-1.

79. perc: Szoboszlai lőhet szabadrúgást 18 méterről, kecsegtető helyzetből, de célt téveszt.

Válogatottunknak ezúttal ugyan nem sikerült nyernie, de nincs ok az elkeseredésre, mert helyenként kifejezetten jól játszott és valamivel közelebb állt a győzelemhez egy erős ellenfél ellen.