Vasárnap, 15:00 óra
Videó: https://www.youtube.com/c/Gyirm%C3%B3tFCGy%C5%91r1993
Horváth Cs. Attila, a Gyirmót FC Győr sportigazgatója elmondta, hogy egyértelmű céljuk a visszajutás a másodosztályba. A nyáron az alábbi változások történtek a csapatban: Érkezők: Nagy Mihály Krisztián (FC Nagykanizsa), Szarka Ákos (FC Ajka), Vincze Ádám (Soroksár SC), Tömösvári Bálint (VLS Veszprém), Nagy Tamás (Komárom [tovább]
Szombat, 14:00 óra Videó: https://www.youtube.com/@bicskeitc
A bennmaradásért harcoló Kazincbarcika fogadta az élmezőnybe vágyó Paksot vasárnap kora délután a labdarúgó Fizz Liga NB1 17. fordulójában. A KBSC legutóbb egymás után kétszer szenvedett vereséget az ETO-tól, míg az atomvárosiak a legutóbbi fordulóban [tovább]
Copyright © hunfoci.hu
A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ
A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.