Kikapott az ETO felkészülési mérkőzésen

Az ETO FC Győr a Dunaszerdahely csapatát fogadta felkészülési mérkőzésen az ETO Parkban.

A 19. percben megszerezték a vezetést a vendégek, Yapi jobbról érkező beadását Trusa elvétette, de Mendez egyből a bal alsóba helyezett (0-1). Anton megpattanó lövésénél Popovicnak kellett figyelnie, az ETO pedig sorra alakította ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket, de a félidő végén Petras elütötte Szendreit, a büntetőt pedig Trusa a jobb sarokba lőtte (0-2). A második félidő elején gyorsan szépített az ETO, Bánáti a jobb oldalon nagy erővel bombázott a rövidbe (1-2). Az újabb gólt viszont a DAC szerezte, a 69. percben Mendez passzolt Trusa visszagurítása után az üres kapuba, így a DAC 3-1-re nyert Győrben.

kép: DAC

ETO FC Győr 1-3 FC DAC (0-2) gól: Bánáti 48′, ill.: Mendez 19′, 69′, Trusa 45+1′

ETO: Petráš – Albion (71. Kröhn), Kaša (71. Bitri), Krpič (71. Szépe), Boldor (71. Hector), Vianna (71. Štefuli) – Anton, Škvarka (46. Vingler), Diarra (71. Sahli), Bumba (46. Bánati) – Krivokapić (71. Benbouali). Edző: Borbély Balázs.

DAC: Popović (80. Kaltsas) – Koncz (46. Majer), Kacharaba, Ortiz – Yapi, Bernát (66. Jenčuš), Tuboly (80. Udvaros), Mendez – Bassey (66. Zápražný), Szendrei (46. Almási), Trusa (K) (80. Brnula). Edző: Xisco Muňoz.