Szerb csapat ellen nyert edzőmeccset az Újpest

Az Újpest a szerb IMT Beogradot fogadta a Tábor utcában pénteken felkészülési mérkőzésen.

Jó iramban indult a mérkőzés, hiszen mindkét oldalon volt egy-egy próbálkozás az első percekben és mindössze a nyolcadikig kellett várni az első gólra: Simon a jobb oldalról passzolt Brodichoz, aki egy igazítás után lőtt a szerbek kapujába (1-0). A folytatásban Dénes és Brodic is fejjel járt közel az újabb gólhoz, de előbbit védte a belgrádiak kapusa, a másik mellé ment.

A második félidőben Banainak több védést is be kellett mutatnia, Baranyai gólját pedig a játékvezető les miatt érvénytelenítette, így az eredmény nem változott.

kép: Újpest

Újpest 1-0 IMT Beograd (1-0) gól: Brodic 8′

Újpest FC: Banai – Baranyai, Duarte (Babós, 61.), Kobouri – Simon (Bese, 61.), Dékei (Kollarik, 82.), Onovo, Ljujic (Lacoux), Gergényi (Sarkadi, 70.) – Brodic (Tajti, 61.), Dénes.
Vezetőedző: Bartosz Grzelak