Egyedülálló gólt szerzett Nicolo Mazzonetto a PMFC otthonában – PMFC–Kaposvári Rákóczi FC 1–1 (1–1)

NB III. Dél-Nyugati csoport, 10. forduló, 2024/2025

PMFC–Kaposvári Rákóczi FC 1–1 (1–1)

Pécs, PMFC Stadion, 1500 néző. V.: Fehérvári P. (Topálszki Sz., Balogh B.).

PMFC: Helesfay – Konstantinos, Preklet, Füredi – Sági, Ócsai (Morvai, a 67. percben), Rabatin, Fejős (Németh M., a 78.percben), Hegedűs M. – Tóth Z. (Vas B., a 26. percben), Daru. Vezetőedző: Aczél Zoltán. Kaposvári Rákóczi FC: Mikler D. – Balogh Á., Szederkényi, Hadaró – Görög, Horváth B., A. Mazzonetto, Balla (Pressing, az 57. percben), Pusztai – Babinszky, N. Mazzonetto (Zoltán R., a 69. percben). Vezetőedző: Székely Tibor.

Gólszerzők: Rabatin (a 10. percben), illetve N. Mazzonetto (a 18. percben).

Rabatin Richárd 20 méterről lőtt bombagóljával már a 10. percben megszerezték a vezetést a hazaiak. A PMFC továbbra is lendületben maradt, de nem sikerült tovább növelnie előnyét. A 18. percben egy furcsa góllal egyenlített a Kaposvár. Mikler kapus kirúgásból adott gólpasszt. A pécsi védők közül kibújt Nicoló Mazzonetto és egy érintésből átemelte a labdát a hazaiak kapusán.