Hat gól a Várkerti Stadionban a Kisvárda és a Kazincbarcika edzőmeccsén

A Kisvárda a Kazincbarcikát fogadta zárt kapus edzőmeccsen pénteken.

Noha záporoztak a meccsen a gólok, az elsőre 41 percet kellett várni: Katona István kapott jó kiugratást és lőtte a hálóba a labdát, megszerezve a vezetést a Barcikának (0-1). Még a szünet előtt jött a válasz, Ponomarenko lekészítése után Mesanovic fordult kapura és a bosnyák támadó egalizált (1-1). Az 52. percben fordított a Kisvárda, Spasic lövését még védte Király Mátyás, a kipattanót azonban a hálóba lőtte Mesanovic (2-1). Az 58. percben a héten szerződtetett montenegrói Matanovic is megszerezte első gólját a Várdában, miután Soltész labdáját bólintotta a borsodiak hálójába. 11 perccel később Stefan ugratta ki Soltész Dominikot, ő pedig 12 méterről tekert a felső sarokba (4-1). A 80. percben még kozmetikázott a Kazincbarcika, Ternován 20 méteres szabadrúgást lőtt a hazai kapuba (4-2).

Kisvárda 4-2 Kazincbarcika (Mesanovic 45', 52', Matanovic 58', Soltész 69', ill.: Katona 41', Ternován 80')

kép: Kisvárda

Kisvárda: Kovács Marcell (Hrabina, a szünetben) – Ponomarenko N. (Cipetic, 56.), Jovicic (R. Stefan, 56.), Széles (Lippai, 56.), Chlumecky (Körmendi, 56.) – Osztrovka (Szőr, 66.), Soltész I. (Matanovic, 56.) – Molnár G. (Soltész D., a szünetben), Bíró B. (Scsaedej, 66.), Spasic (Gyurkó, 66.) – Mesanovic (Babják, 66.). Vezetőedző: Révész Attila

Kazincbarcika: Bánhegyi (Király M., a szünetben) – Ternován, Szujó, Varga J. (Polgár K., a szünetben), Süttő, Lucas (Csatári, a szünetben), Bódi Á. (Balázsi, a szünetben), Pintér Á., Ádám F., Katona I. (Demeter, 60.), Kártik (Ferencsik, a szünetben). Vezetőedző: Erős Gábor