Videón a Kazincbarcika 7-0-s sikere Tatabányán

A Kolorcity Kazincbarcika Tatabányán aratott kiütéses sikert az NB II 6. fordulójában.

kép: Kolorcity Kazincbarcika SC

A borsodiak a 9. percben Szabó Máté emelésével szereztek vezetést, majd 10 perc alatt átgázoltak a hazaiakon: Csatári lőtt bombagólt, majd Lucas közelről talált be és a 18. percben Bódi is hatalmas találatot szerzett, így 20 perc sem telt el a találkozóból, de már 4-0-ra vezetett a Kazincbarcika. A félidő végén Lucas bal oldali kapáslövése a kapufa segítségével került ötödször a tatabányai kapuba. A második félidőben Szabó Máté is duplázott, miután balról éles szögből lőtt a hálóba (0-6). A 85. percben Debreceni Ákos fejelte a hetedik borsodi gólt, beállítva a 0-7-es végeredményt.

Tatabánya 0-7 Kazincbarcika (Szabó 9', 54', Csatári 12', Lucas 15', 44', Bódi 18')

Tatatbánya: Lóth – Katona K., Jagodics M., Kiprich D. – Buna (Letenyei, 16.), Szegleti, Jelena (Soltész B., 16.), Vida K. (Székely E., a szünetben) – Árvai (Varga D.,  60.), Eördögh, Csernik (Német D., 76.). Vezetőedző: Gyürki Gergely

Kazincbarcika: Fadgyas – Ternován (Ferencsik, a szünetben), Polgár K., Debreceni Á., Demeter – Varga J. (Szamosi, 69.), Lucas (Ádám F., 70.), Bódi Á. (Herjeczki, 60.) – Pintér Á. (Balázsi, 60.), Csatári, Szabó M. Vezetőedző: Erős Gábor