U18: Kiütéses siker Észak-Macedónia ellen

A magyar U18-as válogatott szerdán Telkiben fogadta az észak-macedón U18-as csapatot felkészülési mérkőzésen.

Kemenes Szabolcs csapata a 22. percben szerezte meg első gólját, Mondovics Kevin volt eredményes, majd 6 perccel később Egri Imre is betalált.

A második félidő első percében Barkóczi Benedek tulajdonképpen le is zárta a mérkőzést, de a magyar csapat ezután sem állt le a gólgyártással: az 54. percben Mondovics lőtt hatalmas gólt, majd a 80. percben Kancsij állította be a végeredményt.

Magyarország U18 5-0 Észak-Macedónia U18 (Mondovics 22', 54', Egri 28', Barkóczi 46', Kancsij 80')

Magyarország: Tompa Ákos - Lakatos Noel (Cserkuti Zsolt, 77.), Szekér Botond (Koncz Dávid, 77.), Pál Barna, Bolgár Botond (Vitályos Viktor, 56.) - Hős Zsombor (Somogyi Ádám, 65.), Madarász Ádám (Décsy Ádám, 77.) - Egri Imre (Kenéz Kristóf, 77.), Mondovics Kevin (Kun Ákos, 77.), Csucsánszky Zoltán (Barkóczi Barnabás, 46.) - Kovács Patrik (Kancsij Artúr, 56.)