U17: Az olaszok elleni döntetlennel zárult a Telki Kupa

A Dél-Korea és az Izland elleni vereség után a magyar U17-es válogatottra Olaszország várt a Telki Kupa zárónapján.

Ugyan a 7. percben Riba lövése még nem került a kapuba, pár perccel később Gólik passzából Galambos megszerezte a vezetést a magyar csapatnak (1-0). A 21. percben Csóka Gergely góljával meg is dupláztuk előnyünket (2-0). 3 perccel később Damiano szabadrúgásával azonban Olaszország szépített, a 75. percben pedig Wébel öngóljával egyenlítettek, így 2-2-vel zártunk a Telki Kupán.

kép: MLSZ

Magyarország U17 2-2 Olaszország U17 (Galambos 10', Csóka 21', ill.: Damiano 24', Wébel ö. g. 75')

Magyarország: Balogh T. Márk - Kárász Tamás, Lakatos Martin, Csóka Gergely - Mónos Zoltán (Wébel Máté, 57.), Petrók Viktor (Prettenhoffer Márton, 91.), Riba Zsombor (Zubor Ádám, 57.), Zoltai Levente (Söptei Bálint, 84.), Milicz Péter - Galambos János (Kátai Szabolcs, 57.), Gólik Benjámin (Nyikos Botond, 84.)