Megint kiszakadt a gólzsák a III. Kerület meccsén, de a Budaörsé a 3 pont: VIDEÓ

A Budaörs a III. Kerület együttesét fogadta az Észak-Nyugati csoport 2. fordulójában. A Budaörs négygólos sikerrel kezdett, míg a III. Kerület szintén négyet vágott az Újpest II.-nek, de 5-4-es vereséget szenvedett az óbudai együttes.

A 2022-ben még a másodosztályban szereplő gárdák összecsapásán a 12. percben Balajti szerzett vezetést a Budaörsnek, ám erre még volt válasz Szalka jóvoltából vendég részről. A 32. percben Buda öngóljával ismét a Budaörs vezetett.

A második félidőben Sajbán Miklós és Balajti Ádám találataival 4-1-re vezetett a Budaörs és ugyan két gólt ledolgozott a Kerület, ez is kevés volt a pontszerzéshez. A Budaörs 2 forduló után vezeti az Észak-Nyugati csoportot, míg a III. Kerület az utolsó előtti, kiesőhelyen áll.

Budaörs 4-3 III. Kerület (Balajti 12′, 74′, Buda öngól 32′, Sajbán 71′, ill.: Szalka 19′, Hegyi 81′, Bencze 83′)