Gólgazdag meccset játszott az FC Porto ellen a Tatabánya

Az NB II-re készülő Opus Tigáz Tatabánya a portugál bronzérmes FC Porto ellen játszott felkészülési mérkőzést Ausztriában.

A 20. percben a Tatabánya szerzett vezetést Kocsis Gergő góljával, azonban a portugálok Toni Martinez duplájával, Vasco Sousa és Goncalo Sousa góljaival fordítottak, a hajrában Eördögh András talált be, így 4-2-re nyert a Porto.

kép: FC Porto

A Tatabánya holnap Ajkán tartja a főpróbát az NB II-es szezonra.

FC Porto 4-2 Tatabánya (Martinez, Martinez, V. Sousa, G. Sousa, ill.: Kocsis, Eördögh)

Tatabánya: 1.félidő- Balla - Klausz, Krupánszki, Székely, Katona - Kovács, Soltész, Csernik - Német, Dala, Kocsis

A 70. perctől: Balla - Eördögh, Buna, Jagodics, Harsányi, Varga - Szegleti, Bertus - Letenyei, Árvai, Vass

FC Porto:  Ribeiro, D. Rodrigues, F. Cardoso, Carmo, Cunha, Grujic, V. Sousa, Mora, Baró, G. Sousa, T. Martinez, Diogo Fernandes, Nico González, Joao Mário, Namaso, Franco, Jaime, F. Navarro, Brás, Otávio. Vezetőedző: Vítor Bruno