Monor 1-3 Békéscsaba: VIDEÓ

Az NB III-as Monor ellen lépett pályára szerdán felkészülési mérkőzésen a Békéscsaba.

Vólent góljával hamar vezetést szerzett a Békéscsaba, de a monoriak 5 perc alatt egyenlítettek Horváth László góljával. Sokáig 1-1 volt az állás, ám a 80. percben Czékus Ádám, (akinek leigazolását hivatalosan még nem jelentették be) újra megszerezte a vezetést a Békéscsaba, Zádori pedig beállította az 1-3-as végeredményt.

Monor 1-3 Békéscsaba (Horváth 20′, ill.: Vólent 15′, Czékus 80′, Zádori 86′)

A találkozó videós összefoglalója itt érhető el.

Monor: Bozsó Antal, Bezzeg Olivér, Kocsis Kristóf, Juhász Zsombor, Hadnagy Bence, Szabó Bence, Markó Ádám, Puskás Norbert, Horváth László, Agóts Tamás, Szegő Imre. Cserék: Tóth Bertold, Farkas Ádám, Urbán Péter, Petry Zsolt, Rácz Milán, Bálint Dominik, Nosztrai Roland.
Vezetőedző: Halgas István

Békéscsaba: Póser Dániel (78), Kovács Gergő (25), Komáromi Csongor (02), Kővári Róbert (04), Zvara Levente (08), Kóródi Nándor (19), Baranyai Ádám (16), Pelles Patrik (11), Sármány Kristóf (13), Vólent Roland (10), Tóth Máté (18). Cserék: Tóth Patrik (35), Uram János (89), Csató Martin (21), Szatmári István (17), Zádori Krisztián (09), Gyenti Kristóf (06), Hursán György (23), Kuzma Hunor Álmos (03), Hulicsár Máté (14), Czékus Ádám (26), Maronyai Zalán (07), Viczián Ádám (05).
Vezetőedző: Csató Sándor