A második félidőben indult be igazán és megszórta ellenfelét a Csákvár

Lejátszotta első felkészülési mérkőzését az Aqvital FC Csákvár, amely a BLASZ I-ben szereplő Szabadkikötő ellen lépett pályára.

Bemutatkoztak az új igazolások (Varga Bence, Umathum Ádám, Szabó Bence), ráadásul Varga mindössze 5 perc elteltével azonnal gólt szerzett, ám a Szabadkikötő Orosz góljával a 17. percben egyenlíteni tudott. A Csákvár Szakály góljával a 23. percben visszaszerezte a vezetést, így 2-1-es előnnyel vonulhatott szünetre. A második félidőben aztán felőrölte ellenfelét a hazai csapat, Juhász Levente mesterhármasig jutott, Szabó Bence góllal debütált és Gazdag Vajk is betalált, így 7-1-re nyertek Tóth Balázs tanítványai.

kép: Csákvár

A találkozó gólösszefoglalója itt megtekinthető

A Csákvár szombaton 11 órakor a Monorral találkozik.

Csákvár 7-1 Szabadkikötő (Varga 5', Szakály 23', Gazdag 67', Juhász 71', 81' 85', Szabó 75', ill.: Orosz 17')

Csákvár, I. félidő: Perczel – Murka, Umathum, Varga B., Nahirnij – Major M., Dencinger, Szakály D. – Haragos, Nagy Z, Yablonskyi.

Csákvár II. félidő: Zelizi – Szalai P., Karacs, Gregor, Baracskai – Farkas A., Mészáros D., Gazdag – Juhász L., Simon A., Szabó B.