Öt gólt hozott a Paks és a Budaörs összecsapása

Szombaton 10 órakor a Paks és a Budaörs játszotta le a 2024-25-ös idény első felkészülési meccsét NB-s csapatok között.

A Hunedoara elleni El-selejtezőre készülő tolnaiaknál Mohos Barnabás személyében egy próbajátékos is feltűnt, az U19-es válogatott játékos májusban távozott a Haladástól.

A 19. percben Skribek Alen góljával szerezte meg a vezetést a Paks, ám csak 5 percig örülhettek, mert Tóth góljával egalizáltak a budaörsiek.

A meccs sokáig döntetlenre állt, majd a 74. percben Pesti visszaszerezte a vezetést a Paksnak, majd a 88. percben Debreczeni, két perccel később pedig Hahn is betalált, így a Paks győzelemmel kezdte a felkészülést.

Paks 4-1 Budaörs (Skribek 19', Pesti 74', Debreczeni 88', Hahn 90', ill.: Tóth 24')

kép: Paksi FC

Paksi FC:

Első félidő: Borsos, Kovács, Kinyik, Lenzsér, Silye, Ötvös, Mezei, Skribek, Horváth K., Mohos B., Tóth

Második félidő: Simon, Szekszárdi, Vas, Debreceni, Gyurkits, Kocsis, Vécsei, Nagy M., Hahn, Földi D., Pesti

Vezetőedző:
 Bognár György

Budaörs SC:

Kezdők: Schrenck, Lami, Fényes, Szécsi, Szamosi, Sajbán, Jász, Fekete, Györgye, Szedlár, Tóth

Pályára léptek: Birtalan 46’, Balajti 46’, Gál 46’, Erdey 46’, Petnházi 60’, Jármai 60’, Horváth 60’, Váradi 60’

Vezetőedző: Ifj. Bognár György