Videók: Szertár
@mbgyorgy Jött a Puskás II, ès 1 pontot el is vitt, ráadásul az eredményjelzőnk is feladta a közvetítés alatt ?⚽#csakamagyarfoci #nb3 #fcnagykanizsa #kanizsa #puskasakademia ♬ eredeti hang – Mikó-Baráth György
Videók: Szertár
@mbgyorgy Jött a Puskás II, ès 1 pontot el is vitt, ráadásul az eredményjelzőnk is feladta a közvetítés alatt ?⚽#csakamagyarfoci #nb3 #fcnagykanizsa #kanizsa #puskasakademia ♬ eredeti hang – Mikó-Baráth György
Gombos Zsolt és Mikó-Baráth György beszélgetett az FC Nagykanizsa őszi félévéről. Az interjú során többek között szóba került, hogy: Videó: https://www.youtube.com/@szertar9162
Nagy Ádám az olasz másodosztályban szereplő Spezia együttesében szerepel kölcsönben, jelentette be új klubja. Bajnokságot tehát nem vált Nagy, viszont a Spezia nem áll jól a Serie B-ben, annak ellenére, hogy tavaly 3 év után [tovább]
10 év után ismét pályán volt az angol élvonal december 26-i játéknapján egy magyar játékos. Noha Szoboszlai Dominik először nem volt kezdő a bajnokságban, az utolsó bő 25 percre csereként lehetőséget adott neki Jürgen Klopp. [tovább]
Copyright © hunfoci.hu
A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ
A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.