NB3 Keleti csoport, esélylatolgatás – 2022/2023. 38. forduló

NB3 Keleti csoport

Privigyei András mondta el véleményét a forduló mérkőzéseivel kapcsolatban: A futball szeretete végig kíséri életét. Fiatalabb korában amatőr szinten űzte, aztán később mint futball apuka utazta át az országot fia csapataival. Sok mérkőzést izgult végig, azt reméli valami talán ragadt rá a játék rejtelmeiből.

2023.05.21. (vasárnap) 11:00 óra

KISVÁRDA MASTER GOOD II. – AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ

A Várda bár kikapott a Zuglótól, nem játszott rosszul. Most otthon fogadja a rossz szériában lévő Szoboszlót. Hazai győzelem várható. Tipp: 2-0

2023.05.21. (vasárnap) 17:00 óra

SÉNYŐ-CARNIFEX FC – FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE

A Sényő a bajnokság végére jól összeállt. A Füred bár kissé visszaesett, de sikerült bent maradni, ami igazán a cél volt. Tipp: 2-0

TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS – EGER SE

Az Újváros a reménytelen helyzetben lévő Egert fogadja. Sokat bukdácsoltak a hazaiak, a múlt heti győzelem viszont jókor jött. Tipp: 2-2

FC HATVAN – BVSC-ZUGLÓ

Két dobogós jutott a Hatvannak a végére, kikapott Debrecenben, ám nem volt rossz a játéka. A Zugló célja a száz pont és a száz gól elérése lehet, minden esélye megvan rá. Tipp: 0-2

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – DEBRECENI EAC

Csak a vendégeknek van tétje a mérkőzésnek, a dobogó harmadik foka. Bár a lilák a legutóbbi  két meccsen lőttek nyolc gólt, most egyre sem hiszem, hogy lesz lehetőségük. Tipp: 0-2

FÜZESGYARMATI SK – KÖRÖSLADÁNYI MSK

A Gyarmat még bent maradhat,  de akkor győznie kell. Nehéz lesz otthon tartani a pontokat, hisz a ladányiak jók idegenben is. Tipp: 1-0

DEBRECENI VSC II. – JÁSZBERÉNYI FC

A kis Loki is lehet még harmadik és valljuk be nem a legnehezebb csatája következik. A berényi fiataloknak én csak gratulálok, hogy minden héten kiállnak és hajtanak. Sok sikert a csapatnak! Tipp: 3-0

VASAS FC II. – BKV ELŐRE

A pesti mérkőzés már csak a Vasasnak bír jelentőséggel, hogy még kicsit feljebb csalja magát. Ezért inkább a vendégekre fogadnék. Tipp: 0-1

DIÓSGYŐRI VTK II. – KARCAGI SE

Nem villogtak a gárdák a hétvégén, most is inkább egy döntetlen, ami reális. A Karcag újonc létére igazán jól teljesített a bajnokságban. Tipp: 1-1

PÉNZÜGYŐR SE – PUTNOK FC

A pasarétiek végül  is elérték amit akartak, a tizedik hely igazán szép teljesítmény. A vendégek meg parádéztak végig, főleg tavasszal. Gratulálok mindkét csapatnak! Tipp: 0-2

Köszönöm szépen a csoport tagjainak hogy az egész idényben figyelemmel kisértétek a beharangozókat. Hajrá KELETI CSOPORT!