A Kecskeméthez igazolt a Kozármisleny csapatkapitánya

Fotó: https://www.kecskemetite.hu/

Gajág először a 2014–2015-ös szezonban szerepelt a kozármislenyi együttesben, amikor 27 bajnoki mérkőzésen lépett pályára az NB III-ban. Hat év elteltével, 2021 nyarán tért vissza a klubhoz, és tagja volt annak a csapatnak, amely veretlenül nyerte meg az NB III-as bajnokságot.

A következő négy idényben az NB II-ben szereplő Kozármisleny egyik alapemberévé vált, ráadásul a legtöbbször ő viselte a csapatkapitányi karszalagot is. A Merkantil Bank Ligában 83 alkalommal lépett pályára a klub színeiben, míg összességében 146 bajnoki mérkőzésen szerepelt és nyolc gólt szerzett.

A 33 éves labdarúgó szívesen maradt volna Kozármislenyben, azonban magánéleti okok is szerepet játszottak a döntésében. Menyasszonya Szigetszentmiklósra igazolt kézilabdázóként, így a budapesti agglomerációhoz közelebbi lehetőségek kerültek előtérbe. A Kecskemét ajánlata végül szakmailag és magánéleti szempontból is ideális megoldásnak bizonyult.

A Kozármisleny klubvezetése megértette a játékos helyzetét, és nem gördített akadályt a távozása elé.

A klubigazgató, Magyar Márk méltatta a távozó csapatkapitány szerepét, kiemelve, hogy Gajág Gergő nemcsak a pályán, hanem az öltözőben is meghatározó személyiség volt. Véleménye szerint a védő munkamorálja, mentalitása és példamutatása jelentős szerepet játszott abban, hogy a klub az elmúlt években folyamatosan fejlődni tudott és komoly sikereket ért el.

A Kecskemét egy rendkívül tapasztalt, karakteres játékossal erősödik, míg a Kozármislenynek egy olyan vezéregyéniséget kell pótolnia, aki hosszú éveken keresztül meghatározó alakja volt a klub történetének.

Forrás: https://www.kozarmislenyfc.hu/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.