Eredmények NB3 Nyugati csoport, 2022/2023. 20. forduló

Magabiztosan nyert Teskándon a Tatabánya, a Veszprém viszont nem tudott győzni a Balatonfüred ellen, így három pont a Bányász előnye a tabella élén.

A Kerület már szerdán letudta meccsét és egyben a 2022-es évi bajnokikat. Az ETO akadémistáitól elszenvedett váratlan vereséget követően 13 pont a lemaradás az első helytől.

Egy nyolcast lőtt a Puskás II. a Csorna ellen. Magasföldi József mesternégyest ért el.

Jól hajrázott Gyirmóton a Vidi a tartalékok összecsapásán.

Már úgy nézett ki, hogy 1-1 lesz a végeredmény, amikor Gula Boldizsár 86. percben szerzett találatával megnyerte a Budaörs a Kelen elleni meccset.

Csak szűken nyert a ZTE II. Zsámbékon. A 15. percben Koszovscsuk Olekszandr volt eredményes.

A második félidőben fordított a Kanizsa a Kaposvár ellen. A nagykanizsaiak a harmadik helyről vonulhatnak pihenőre.

Pál Szabolcs korai góljával otthon tartotta a három pontot az Érd.

Zsinórban a hatodik meccsét veszítette el a Mór. Marsa Levente lőtte a bicskeiek gólját.

Borítókép: Tatabányai SC – Labdarúgó szakosztály, Fotó: Szmolka Dávid (Archív fotó)

2022.11.30. (szerda) 13:00 óra

ETO AKADÉMIA – III. KER. TVE 2-1